Atribuită Cumpărare directă

Comuna Rosiori are nevoie de diferite lucrari de reparatii si renovare pentru realizarea trotuarelor in localitatea Mihai Bravu, proprietatea comunei Rosiori. In acest sens, intentioneaza sa achizitioneze lucrari pentru realizare trotuare turnate in loc. Mihai Bravu, jud. Bihor.

Număr anunț
DA25124167
Autoritate contractantă
Comuna Rosiori (CUI 15579483)
Furnizor / câștigător
CONSDARA SRL (CUI 16141200)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.630,88 RON
Valoare atribuită
8.630,88 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.630,88 RON

din 8.630,88 RON estimat