Atribuită Cumpărare directă

Activitatea de deszapezire se va desfasura conform specificatiilor tehnice ale achizitorului transmise prestatorului. Pretul ofertat va reprezenta o singura trecere pe intreaga suprafata de 22299 mp.

Număr anunț
DA25129454
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
GIVI SERVICE SRL (CUI 471571)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat