Atribuită
Cumpărare directă
Patchcord FTP RJ45-RJ45 Cat.6, 15m, gri 15m buc 10 Mufa retea RJ 45 Cat 6 - buc 10 CABLU DE RETEA RJ45 UTP CAT.6 30M 30m buc 1 Stecher dublu cu contact protectie 2x SCHUKO laterale Well 2 buc 2 Prelungitor Hoff Line 3 prize, 10 m, 3500W, 3 x 1.5 mmp, intrerupator 3 buc 2
- Număr anunț
- DA25139011
- Autoritate contractantă
- Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
- Cod CPV
- 32421000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795,50 RON
- Valoare atribuită
- 795,50 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.