Atribuită Cumpărare directă

10 3013812 NAPPY SUPORT H. IG FARA APARAT. F016 BUC 30,00 27,00 680,67 129,33 20 5008040 TESATURA FIBRA STICLA 145G(10MP/ROLA) ROL 1,00 31,42 26,40 5,02 30 5008943 ADEZ.POLISTIROL PR.LIP/SPACLUIT 25KG GRI BUC 1,00 19,83 16,66 3,17

Număr anunț
DA25126903
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION PILAT (CUI 29487940)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
723,73 RON
Valoare atribuită
723,73 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

723,73 RON

din 723,73 RON estimat