Atribuită
Cumpărare directă
Pansament hemostatic, non-compresiv, din celuloza neoxidata, cu structura moleculara inovativa, pentru toate tipurile de hemoragii intraoperatorii (minore, moderate si severe). Rata de absorbtie - 3000,00%. Complet resorbabil in 7 zile. Dispozitiv medical clasa III. Mod ambalare: 10 buc/cutie Tara de origine: Israel
- Număr anunț
- DA25123566
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 33141127-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.079,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.079,04 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.