Atribuită
Cumpărare directă
Sano Floor Fresh Home 4in1 curăţă, lustruieşte, parfumeaza şi protejează toate tipurile de pardoseli, lăsând încăperea curată şi intens parfumată. GAMA FLOOR FRESH HOME SE DISTINGE PRINTR-O PARTICULARITATE UNICA: ESTE IMBOGATIT CU PARFUMURI UNICE, CU EFECT INDELUNGAT DE IMPROSPATARE A AERULUI.
- Număr anunț
- DA25114042
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE (CUI 4350807)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186,06 RON
- Valoare atribuită
- 186,06 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.