Atribuită Cumpărare directă

Baterii Varta Longlife Extra LR14, 2buc/set, Kit promotional Purell Advanced(include 1buc GJ-2729-12-EEU00 Dispenser TFX, cul. alb+2buc GJ-5476-02-EEU Gel dezinfectant Purell Advanced TFX, 1200ml, cul. incolor), Spray dezinfectant Purell Surface 750ml, R2U, pt suprafete, food approved, 6buc/bax

Număr anunț
DA25124487
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Mihai Veliciu (CUI 15789825)
Furnizor / câștigător
OMCRO SRL (CUI 14998190)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,76 RON
Valoare atribuită
470,76 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,76 RON

din 470,76 RON estimat