Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Baleni achizitioneaza servicii de proiectare pentru obiectivul de investitie Construire gard de protectie zona Lunca Mica -Rudari pentru protejarea mediului aferent zonei .Studiul de fezabilitate, studiu geotenic, studiu topografic, intocmire evaluari, in termen de 30 zile de la data semnarii contractului de achizitie publica
- Număr anunț
- DA25137529
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Furnizor / câștigător
- PRIMAVERA URBAN CONSULTING S.R.L. (CUI 33845338)
- Cod CPV
- 45112700-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.