Atribuită Cumpărare directă

-Reparare si punere in functiune statie de dedurizare duplex -inlocuire coloana din fibra de sticla -inlocuire masa cationica Garantie: 12 luni de la punerea in functiune

Număr anunț
DA25137212
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
MODULAT SRL (CUI 13090234)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.118 RON
Valoare atribuită
4.118 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.118 RON

din 4.118 RON estimat