Atribuită Cumpărare directă

Pantofi cuie pista Specificatii: Pantofi sunt ideali pentru alergare pista. Un brant moale se adapteaza la forma piciorului si asigura un confort maxim. BENEFICII TEHNOLOGIE dinamic Fit înconjoara partea din spate a ptismleiciorului pentru o potrivire-manusa Marimi disponibile: de la 35 la 46

Număr anunț
DA25130741
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
Furnizor / câștigător
GESIF SPORT S.R.L. (CUI 29278278)
Cod CPV
18822000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,40 RON
Valoare atribuită
288,40 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,40 RON

din 288,40 RON estimat