Atribuită Cumpărare directă

Conforma comanda Nr 15/26.02.2020

Număr anunț
DA25150499
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4400956)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
891,87 RON
Valoare atribuită
891,87 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

891,87 RON

din 891,87 RON estimat