Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt Denumirea produsului Cantitatea Pret unitar LEI fara TVA Valoarea LEI fara TVA 1 DULAP INSTRUMENTAR 1 4300 4300 2 SPALATOR CU 2 CUVE 1 3380 3380 3 MASA INOX CU POLITA INFERIOARA 1 2600 2600 TOTAL LEI FARA TVA 10280

Număr anunț
DA25151183
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.280 RON
Valoare atribuită
10.280 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.280 RON

din 10.280 RON estimat