Atribuită
Cumpărare directă
Detartrant Expertto 5L bidon 6 Detergent pentru gresie 5L, Expertto bidon 6 Sapun lichid 5L, diverse arome, Expertto bidon 6 Detergent vase 5L, Expertto bidon 2 Solutie geamuri 500 ml, Clin buc 8 Dezinfectant WC Domestos 750 ml buc 10 Prosop hartie alba, 2 straturi, 100 m rola 2 Manusi menaj economice, marimea S pereche 5 Manusi menaj economice, marimea M pereche 12 Manusi menaj economice, marimea L pereche 4 Lavete umede, color, 16x15.5cm, 3buc/set set 10 Saci menajeri 50/70, 35L, 20buc/set, rezistenti HD-LD set 50 Detergent automat, 20 kg, Dero Ozon+ punga 1 Lavete abrazive set 5 Hartie igienica roz, 2 straturi, 40 buc/bax, Onda bax 10 Crema de curatat 500 ml, Cif buc 2 Odorizant toaleta pentru bazin, 2 x 50g, Peak WC set 24 Rezerva mop plat bumbac, 60cm buc 3 Rezerva mop bumbac 250g buc 10 Lighean plastic 14L buc 2 Lighean plastic 10L buc 2
- Număr anunț
- DA25142805
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.293,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.293,95 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.