Atribuită Cumpărare directă

usa dubla pvc, profil 5 camere, culoare alb, deschidere exterioara, dimensiuni 1780*2100cm, geam clar+lowe si panel in partea inferioara, prevazuta cu 8 balamale, feronerie GU

Număr anunț
DA25141255
Autoritate contractantă
Comuna Obrejita (CUI 16332383)
Furnizor / câștigător
BONIMOBART SRL (CUI 31155412)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554,62 RON
Valoare atribuită
1.554,62 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554,62 RON

din 1.554,62 RON estimat