Atribuită Cumpărare directă

Solutie cu alcool, gata de utilizare, pentru dezinfectarea rapida a suprafetelor dispozitivelor medicale rezistente la alcool. Certificat EN Certificat RO Declaratie de conformitate EN Fisa siguranta EN Declaratie de conformitate RO Fisa tehnica de date Ro Indicatii: Aplicati solutia de dezinfectare rapida pe intreaga suprafata, apoi lasati-o sa actioneze conform timpilor de actionare specifici. Bactericid; Aroma: lamaie. Timpi de actionare (raportati la lichidul de imbibare): Bacterii(EN13727, EN13697) - contaminare ridicata - concentratie 1 min; Candida albicans (EN13624,EN13697) - contaminare ridicata - concentratie 1 min; TbB (tuberculoza) - inactivare (M terrae, EN14348) - contaminare ridicata - concentratie 1 min; Virusuri incapsulate (HBV, HIV, HCV) - contaminare ridicata - concentratie 1 min; Adenovirusuri, norovirusuri si rotavirusuri conform EN14476 - contaminare ridicata - concentratie 1 min. Mod de prezentare

Număr anunț
DA25122087
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI 11178217)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.759,50 RON
Valoare atribuită
3.759,50 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.759,50 RON

din 3.759,50 RON estimat