Atribuită
Cumpărare directă
CF217A 17A CARTUS TONER BLACK 1.6K ORIGINAL HP LJ PRO M102 M 102 M102A M 102A M102W M 102 W 130FN. Termen de livrare: max 11.03.2020. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate
- Număr anunț
- DA25140220
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687,75 RON
- Valoare atribuită
- 687,75 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.