Atribuită
Cumpărare directă
. Caiet CIZ BC Format A4, 100 file, hartie alba 80gr/mp, tipar fata/verso coperta din carton duplex - 30 buc - 6,97 lei/buc - 209,10 lei 2. Fise urgente asistenti Format A3, autocopiativ, 2 ex., tipar monocromie - 20000 - 0,29 lei/buc - 5800,00 lei 3. Fise urgenta medici Format A4, autocopiativ, tipar monocromie - 2000 buc - 0,29 lei/buc - 580,00 lei 4. Fise transport Format A4, tipar monocromie - 5000 buc - 0,05 lei/buc - 250,00 lei PRET TOTAL LEI FARA TVA 6839,10
- Număr anunț
- DA25140831
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
- Furnizor / câștigător
- ACCENT MEDIA SRL (CUI 17743905)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.839,10 RON
- Valoare atribuită
- 6.839,10 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.