Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER Q2612A compatibil, pentru imprimanta HP LASERJET 1020,; CARTUS CB435A/436A/278/285A compatibil, pentru imprimanta HPM 1120.

Număr anunț
DA25128595
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,40 RON
Valoare atribuită
116,40 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,40 RON

din 116,40 RON estimat