Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare public spectator emisiune tv. Furnizorul se angajaza sa ofere un numar de 55 persoane public spectator , pentru un interval de max 9 ore /zi , si un coordonator public spectator pt. inregistrarea din 27.02.2020. Publicul spectator sa fie clinic sanatos.
- Număr anunț
- DA25128330
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- AV. MEDIA CONCEPT S.R.L. (CUI 39814519)
- Cod CPV
- 92220000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.710 RON
- Valoare atribuită
- 3.710 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.