Atribuită Cumpărare directă

Masca anestezie / ventilatie / resuscitare unica folosinta cu manson glonflabil MARIMI DIVERSE, IN BAZA COMENZII ULTERIOARE ACHIZITIEI !!!!

Număr anunț
DA25134253
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.780 RON
Valoare atribuită
5.780 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.780 RON

din 5.780 RON estimat