Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie curs scolarizare soferi atestare ADR si transport marfuri generale; 23 salariati (atestare ADR)x100 lei=2.300,00 lei fara TVA ; 15 salariati (atestare CPC)x100lei=1.500,00 lei TOTAL=3.800,00 lei fara TVA. Serviciul va fi prestat conform ofertei inregistrata la Serviciul Achizitii cu nr.14793/24.02.2020
- Număr anunț
- DA25144468
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- BIDI TRANS SRL (CUI 408965)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.