Atribuită Cumpărare directă

Extirpare vitala cu anestezie,Obtura?ie Fotopolimerizabil,proteza din materia acrilat, Extrac?ie din?i mobili,dinte+periaj profesional+instructaj periaj,pansament dezinfectant cu anestezie, Extrac?ie chirurgicala,Extrac?ie din?i pluriradiculari,Obturatie autopolimerizabil,Coroana definitiva

Număr anunț
DA25129718
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
MAGYARI DENT SRL (CUI 30290852)
Cod CPV
85131000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat