Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse articole , unelte si materiale consumabile NUMAR DE REFERINTA: 005 PRET DE CATALOG: 2.642,68 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PAC COD SI DENUMIRE CPV: 44100000-1 Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2) DESCRIERE: PACHET CONFORM DOCUMENTULUI ATASAT
- Număr anunț
- DA25143455
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GRUMAZESTI (CUI 17145545)
- Furnizor / câștigător
- CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.642,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.642,68 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.