Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de piese si accesorii pentru calculator necesare pentru Serv Management de Caz pt Protectie de Tip, centru subordonat DGASPC VRANCEA. Achizitia consta in SSD KINGSTON 240 GB 2.5", SURSA 500W PSU, ATX12V 2.3, MONITOR PHILIPS 23.5" LED, KIT TASTATURA SI MOUSE Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, factura si garantie Transportul este inclus in pret

Număr anunț
DA25132212
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.659 RON
Valoare atribuită
1.659 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.659 RON

din 1.659 RON estimat