Atribuită Cumpărare directă

PERNA SEZUT -BUC.2*340 = 680 PERNA SPATAR - BUC.2*260 = 520 PANOURI LATERALE (MATLASATE)- BUC.6*70 = 420 BURDUF MANSA -BUC.2*105 = 210 CAPAC REZERVOR (MATLASAT)- BUC.1*305

Număr anunț
DA25139655
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
C.I.G. PRODCOM SRL (CUI 18393530)
Cod CPV
34711100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.135 RON
Valoare atribuită
2.135 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
29.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.135 RON

din 2.135 RON estimat