Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție Limitator de viteză-18 buc. și Capac limitator de viteză-4 buc. 1.) Limitator de viteză-18 buc. Limitatoare de viteză cu înălțimea 4,5 cm pentru încetinirea vitezei de până la 20 km/h. Este realizat din cauciuc cu 6 pelicule reflectorizante de culoare galbenă. Sisteme de prindere: diblu și șurub (Ø 10x18 mm) incluse. Dimensiuni (lung. x lăț. x înălț.): 50 x 60 x 4,5 cm, greutate 11 Kg. Pret fără TVA: 113,44x18=2.041,92 lei. Preț cu TVA: 135,00x18=2.430,00 lei. 2.) Capac limitator de viteză-4 buc. Capac pentru limitatoare de viteză cu înălțimea 45mm pentru încetinirea vitezei de până la 20 km/h. Este realizat din cauciuc și are sistemele de prindere în asfalt incluse. Sisteme de prindere: diblu și șurub (Ø 10x18 mm) incluse. Dimensiuni (lung. x lăț. x înălț.): 300 x 600 x 45 mm, greutate 4,50 Kg. Pret fără TVA: 42,02x4=168,08 lei. Preț cu TVA: 50,00x4=200,00 lei. Total achiziție: 2.041,92+168,08=2.210,00 lei fără TVA Total achiziție cu TVA: 2.430,00+200,00=2.630,00 lei Garanție produse: 12 luni. Termen de livrare: 10-15 zile. Vă rugăm ca pe factură să treceți următoarele informații: Beneficiar: Complex Parc Sportiv, Responsabil achiziție Toma Ancuța.
- Număr anunț
- DA25143124
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 38571000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.210 RON
- Valoare atribuită
- 2.210 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.