Atribuită
Cumpărare directă
Maniprax este o solutie gata preparata pentru spalarea pielii copiilor, sugarilor, nou nascutilor, pentru spalarea si tratarea corpului uman, pentru spalarea igienica a personalului medical, fiind utilizat in: pediatrie, geriatrie, dermatologie si industria alimentara. Compozitia speciala a acestui produs ii ofera o calitate deosebita de curatare si tratare. Produsul are miros placut si nu contine coloranti. Nu irita pielea si ochii.
- Număr anunț
- DA25149949
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
- Cod CPV
- 33750000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.