Atribuită
Cumpărare directă
Fotoliu rulant cu antrenare manuala Dr. Happy JL809 Fotoliu rulant Dr. Happy JL809 este echipat cu cadru durabil din otel cromat de culoare argintie.Tapiteria captusita este fabricata din PVC confortabil si rezistent, usor de curatat.Rotile fata sunt pline, cu diametru de 8", rotile spate cu spite metalice, rezistente cu diametru de 24" ce fac deplasarea sigura si lina. Poate fi pliat, fiind usor de depozitat si transportat. Caracteristici: • Cadru rezistent din otel-carbon; • Roti fata solide cu diametrul de 8"; • Roti spate cu spite metalice cu diametrul de 24"; • Cotiere fixe, captusite, cu protectie laterala din otel inoxidabil; • Echipat cu frana manuala; • Dotat cu talpi din aluminiu pentru odihnirea picioarelor; • Tapiterie captusita din PVC rezistenta si usor de curatat. • Specificatii: • Latime deschis: 65 cm; • Latime pliat: 32 cm; • Latime sezut: 43 cm; • Adancime sezut: 43 cm; • Inaltimea scaunului: 48 cm; • Inaltimea spatarului: 42 cm; • Inaltime totala: 87 cm; • Lungime totala: 105 cm; • Greutate maxima sustinuta: 120- 150 kg; • Garantie: 2 ani.
- Număr anunț
- DA25135258
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33193000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.