Atribuită
Cumpărare directă
KLINTENSIV® AMBIOCIDE se utilizează astfel: Pentru dezinfecția aerului din încăperi se utilizează un aparat special conceput (nebulizator), în care se introduce cantitatea necesară de produs, calculată în funcție de volumul încăperii. Se pornește nebulizatorul după ce toate ușile și geamurile au fost închise și încăperea evacuată. Se lasă să funcționeze până ce se termină soluția introdusă inițial. După oprirea aparatului, produsul se lasă să acționeze timp de 5-60 minute, în funcție de gradul de decontaminare microbiologică dorit. Unde se utilizează: în domeniul sanitar, școli, grădinițe, universități, încăperi urbane / rurale aglomerate (gări, aeroporturi, mall-uri, sedii bancare, supermarket-uri, cinematografe), zone industriale, locații private, baruri, restaurante, hoteluri, etc. Cand se utilizează: de preferat la finalul zilei de lucru pentru zonele aglomerate / colectivități, industriale; ori de câte ori este nevoie - domeniul medical și casnic.
- Număr anunț
- DA25139275
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 552,60 RON
- Valoare atribuită
- 552,60 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.