Atribuită
Cumpărare directă
Mediu colorimetric ce permite isolarea si numararea patogenilor urinari. Identificare directa de Escherichia coli, Proteus si Enterococci si orientare in diagnosticul altor patogeni urinari (in particular K.E.S - grup Enterobacteria: Klebsiella, Enterobacter, Serratia). Mediu Bio-Rad deshidratat 500 g din care se obtin 8,8 litrii de mediu gata preparat.
- Număr anunț
- DA25142764
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.