Atribuită Cumpărare directă

algocalmin x 20-3ct.x 8.27ron=24.81ron,paracetamol x 20-3ct.x 1.47ron=4.41ron,homeovox x 20-1ct.x 7.33ron,brufen x 20-1ct.x 3.85ron,mydocalm-20tb.x 9.74ron,decasept x 20-1ct.x 6.42ron,ambroxol x 20-1ct. x 5.86ron,koflet x 20-1ct.x 18.35ron,aerius x 7tb-2ron,sindolor gel -1tub x 23.85ron

Număr anunț
DA25175154
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MARSYAS MED SRL (CUI 10730215)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,72 RON
Valoare atribuită
106,72 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,72 RON

din 106,72 RON estimat