Atribuită Cumpărare directă

Camera single - Continental Forum Arad, conform cu oferta, 3 camere single x 3 nopti in perioada 03-06.03.2020, in cadrul actiunii ”Dynamite fighting show” din data de 05.03.2020.

Număr anunț
DA25175217
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.902,87 RON
Valoare atribuită
1.902,87 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.902,87 RON

din 1.902,87 RON estimat