Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale Pretul ofertat include: - 4 cutii PVC 2,3 l/luna incluse - 4 kg incluse/colectare - achizitie initiata in vederea incheieri de contract pe anul 2020 ,pina la data de 31.12.2020. 44 buc = 44 saptamani ramase din anul 2020. = 44 colectari x 45 lei conform descriere
- Număr anunț
- DA25142675
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Boldesti-Scaeni (CUI 15572949)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare atribuită
- 1.980 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.