Atribuită
Cumpărare directă
Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni pentru 4 autoturisme ala Garzii Forestiere Brasov, astfel: BV18YTS = incepand cu 21.03.2020 , BV17GGA=incepand cu data 09.03.2020, BV17GGB= incepand cu data de 06.03.2020, BV17GHF=incepand cu 14.03.2020
- Număr anunț
- DA25165761
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 22453000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452,40 RON
- Valoare atribuită
- 452,40 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.