Atribuită Cumpărare directă

Dulap din pal melaminat cu grosimea de 18mm,cu 2 usi,cu polite si yale,cantuit cu ABS de 0,4mm si usile cu cant de 2mm., cu picioare de aluminiu cu H100mm

Număr anunț
DA25156495
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
MOB ART GRUP SRL (CUI 15142917)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat