Atribuită
Cumpărare directă
2001614 REDUCTIE A580 1/2-3/8 MM 10 BUC 2000342 COT FIL INT-INT 90 1/2 ZN BM 5 BUC 2000188 MUFA 270 1/2 ZN BM 5 BUC 2000030 COT FIL INT-EXT 92 1/2 ZN BM 5 BUC 3000078 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L40 5 BUC 2013474 RACORD FLEXIBIL 1/2-3/8 L40 PVC 5 BUC 2005509 GARNITURA RAC FLEX 1/2'' 30 BUC 5012202 SILICON UNIVERSAL TRANSP. ETALON 280 ML 3 BUC 6046131 AMORTIZOR EN 3 CU BRAT, ALB 2 BUC 3026359 BATERIE RENA LAVOAR PIPA MEDIE ZS53305 2 BUC 3026355 BATERIE RENA CADA DUS+ACC ZS54801-366 2 BUC 6001640 SURUB LEMN 4X35 07101D4003500 50 BUC 6001545 SURUB LEMN 4X30 07101d4003000 50 BUC 6000700 SURUB LEMN 3.5X20 07101D3502000 50 BUC 6001544 SURUB LEMN 3,5X16 07101d35016 50 BUC 4006653 SURUB AUTOP INECAT 4.2X25 39601B4202500 50 BUC 4006565 SURUB AUTOP INECAT 3.5X19 39601B3501900 50 BUC 1010335 SURUB CAP PLAT CU SAIBA AUTOFOR 4,2X16ZA 50 BUC 4006126 SURUB AUTOP MET 4.2X19 29660B4201900 50 BUC 1030761 RFT MANER ARCADA METALIC CROMAT SATINAT 20 BUC
- Număr anunț
- DA25161413
- Autoritate contractantă
- LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 684,86 RON
- Valoare atribuită
- 684,86 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.