Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT VASE PROFESIONALA CU CAPOTA + ACCESORII. - Alirnentare electrica -380v - Mese intrate iesire. - Cosuri de spalare incluse. -Termostat de siguranta./Control termostatic. - Cu sau fara spalator pentru clatire. - Cicluri spalare intre 70 secunde si 150 secunde. Garantie de minim l2 luni.

Număr anunț
DA25151515
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39314000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.714,03 RON
Valoare atribuită
16.714,03 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.714,03 RON

din 16.714,03 RON estimat