Atribuită Cumpărare directă

2 SPATA DE PORC proaspata KG 29.00 21.00 4 FILE PIEPT DE PUI congelat KG 30.00 25.03 5 PULPE DEZOSATE pui congelate KG 30.00 25.60 7 SUNCA PRAGA KG 10.00 34.40 11 PULPE PUI inferioare CU OS congelate KG 30.00 13.30 13 OUA cal I BUC 180.00 0.92

Număr anunț
DA25151540
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PIA BRATIANU (CUI 20745833)
Furnizor / câștigător
ALEXA TOPAZ SRL (CUI 30514089)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.036,50 RON
Valoare atribuită
3.036,50 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.036,50 RON

din 3.036,50 RON estimat