Atribuită Cumpărare directă

Vopsea 0.75 l, culoare galben - 10 buc; culoare verde deschis - 10 buc; culoare mov - 10 buc; diluant pentru vopsea sticla 0.9 l - 10 buc. Produsele va fi insotite de fise cu date de securitate.

Număr anunț
DA25173382
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44812210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,20 RON
Valoare atribuită
563,20 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,20 RON

din 563,20 RON estimat