Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul achIzitiei consta in furnizarea de Cartuse, tonere, pentru imprimantele/ copiatoarele/ multifuncţionalele din dotare institutiei Primaria Orasului Abrud., ANUNT NR.ADV1114496/24.02.2020 PULICAT IN SICAT. Produsele sa fie noi si functionale fara a fi necesare alte interventii/schimbat, inlocuit componente(cip) de la cartusele ce se doresc a fi inlocuite. NU SE ACCEPTA PRODUSE REINCARCATE.Furnizorul se obliga sa furnizeze produsele la standardele si/sau performantele prezentate in prezentul anunt, dar si cele descrise in Oferta asumata. Furnizorul isi asuma riscurile si costurile pe care le implica transportul produselor la sediul Primariei Orasului Abrud. Pretul ofertei este ferm. Daca vreunul dintre produsele inspectate sau testate de catre achizitor nu corespunde specificatiilor tehnice descrise in prezentul anunt, achizitorul are dreptul sa il respinga, iar furnizorul are obligatia, fara a modifica pretul: 1.de a inlocui produsele refuzate cu cele care corespund specificatiilor tehnice descrise in prezentul anunt . Produsele trebuie sa mai indeplineasca urmatoarele cerinte: vor fi ambalate si sigilate, iar pe ambalajul acestora vor fi aplicate elemente de indentificare si siguranta si se vor inscriptiona caracteristicile tehnice complete ale produselor in limba romana.Data fabricatiei si data expirarii sa fie inscriptionate in clar pe ambalaj. Produsele vor fi livrate insotite de fise tehnice/certificate de calitate sau conformitate.
- Număr anunț
- DA25151336
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- TOKO SRL (CUI 6118600)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384,40 RON
- Valoare atribuită
- 384,40 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.