Atribuită Cumpărare directă

1. Borax 100 g 0.027 2.7 2. Glicerina 500g 0.01 5 3. Rivanol 30 g 3.50 105 4. Sulfat de magneziu 4000g 0.01 40 5. Ulei de parafina 4000g 0.013 52 6. Iod 2000g 0.38 760 7. Iodura de potasiu 3000g 0.27 810

Număr anunț
DA25173575
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
33692600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.774,70 RON
Valoare atribuită
1.774,70 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.774,70 RON

din 1.774,70 RON estimat