Atribuită
Cumpărare directă
Hartie A4 - top 29 ,Dosar sina carton 30 buc, Dosar carton incopciat 10, Dosar plastic 70, Biblioraft mare 17, Biblioraft mic 6, ELASTIC BANI 100 GR 2, Foaie parcurs persoane A4 FV 2, Agrafe zincate 78 mm 2, REGISTRU DE CASA A4 AUTOCOPIATIV 2, Capse 24/6 4, Folii protectie 1, Plic siliconic C6 125, Fluid corector 1, Plic siliconic C5 50, Plic siliconic C4 25, Radiera 1, PIX UNICA FOLOSINTA UNIK 9, PERFORATOR 40COLI METALIC NOKI 1
- Număr anunț
- DA25158000
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 608,31 RON
- Valoare atribuită
- 608,31 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.