Atribuită Cumpărare directă

Cod articol Denumire produs UV Cantitate Pret buc/fara tva Pret colet cu tva 39080213 MATURA FIR LUNG FARA COADA 1 10 6.71 7.98 43904747 SCH PERIE UNIV UNGHIUL+MANER 1 2 26.88 31.99 47651971 SELGROS MOP BUMBAC XXL 250G 3 14 3.28 11.71 31482896 PERIND FARAS PROFESIONAL CU COADA 1 2 29.4 34.99 56924368 DISTRIB COS PT HARTIE/PLASTIC 16L 1 10 13.44 15.99 25948316 ANA ALCOOL SANITAR 70% 500ML 1 16 4.22 5.02 71892137 FRESKO SAPUN LICHID SENSITIVE 500ML 1 17 3.97 4.72 39021563 WIPE OUT SAPUN LICHID PIERSICI 500ML 1 33 2.85 3.39 20685830 VOLARE DELUXE HARTIE IGIENICA PIERSICA 3STRATURI 10 ROLE 1 30 10.66 12.69 63346142 SANO FLOOR FRESH HOME LUXURY HOTEL 4L 1 20 22.8 27.13 37640893 SANO C.SOL.GEAM PIST.1L 1 40 7.82 9.31 51786085 DOMESTOS RB POWER5 OCEAN 5X55G 5 10 22.57 26.86 21611504 NEVE MONOROLA 100M 1 20 12.04 14.33 36311967 AMBULEX MANUSI MEDIUM 100 BUC 1 1 15.95 18.98 85165918 ROPACK BURETI VASE 10BUC 1 3 5.41 6.44 52234648 MADERO LAVETE UZ UNIV.10BUC 1 5 8.11 9.65 68818822 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC 1 100 2.61 3.11 27775733 FINO SACI MENAJ240L 8BUC 1 50 16.31 19.41 47997986 DOMESTOS PINE 1L 1 40 8.38 9.97 33937913 FAIRY EXPERT LEMON 5L 1 2 27.01 32.14 52865334 PRONTO SPRAY FLOWERS SUPRAFETE 300ML+33% 1 20 12.8 15.23 41963125 CIF LICH.ABR.LEM.500ML 1 20 5.88 7 41669623 NUFAR PT FAIANTA 1 LNUFAR DETARTRANT OBIECTE SANITARE FAIANTA 1L 1 10 6.54 7.78

Număr anunț
DA25175244
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.304,17 RON
Valoare atribuită
4.304,17 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.304,17 RON

din 4.304,17 RON estimat