Atribuită
Cumpărare directă
COPERTA CARTON A4 PT. CONSTITUIRE DOSARE BUC 500 buc;COPERTA TRANSPARENTA A4 100 buc.; CORECTOR TIP PIX 3 buc.;CORECTOR TIP BANDA 10 buc; DOSAR PVC 35 buc. ;FOLII PLASTIC A4 100BUC/SET 2 topuri; FOLII PENTRU PLASTIFIERE TIP A4 1 top; PIXURI ALBASTRE 30 buc.; PIXURI ROSII 10 buc.; EVIDENTIATOARE CULOARE DESCHISA 10 buc.; MARKER NEGRU 5 buc. ;BANDA ADEZIVA TRANSPARENTA LATA 4 buc.; CAPSE NR. 24/6 CUTIE 15 buc.; CAIET MATEMATICA 100 FILE A4 2 buc.; CAIET MATEMATICA 200 FILE A4 2 buc.;BIBLIORAFT 10 buc.; TUS ROSU STAMPILE 2 buc.; TUS NEGRU STAMPILE 2 buc.; AGRAFE DE BIROU 5 CUTII; HARTIE A4 160GR/MP 1 TOP ; HARTIE A4 COPIATOR 75 TOPURI ; FOLII DE PLASTIFIAT A3 1 TOP 1 ; PLASTILINA 2 CUTII.
- Număr anunț
- DA25183527
- Autoritate contractantă
- Judetul Neamt (CUI 2612839)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.414,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.414,53 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.