Atribuită Cumpărare directă

713644190 KIT RULMENTI ROATA FAG 2 x 32.33=64,66 V10-0755 ^^ SET FILTRU HIDRAULIC VAICO 2 x 146.23=292,46 104928F FEBI 2 x 123.67=247,34 2.96608DT SET REPARATIE SUPAPA PERNA AER DIESEL TECHNIC 2 x 162.92 =325,84 TOTAL 930,30 RON

Număr anunț
DA25138250
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI 36871978)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,30 RON
Valoare atribuită
930,30 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,30 RON

din 930,30 RON estimat