Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 5L buc 2.00 X 43.99 RON fara TVA / buc 2 MISAVAN INALBITOR 5L buc 3.00 X 12.22 RON fara TVA / buc 3 AMIANO SAPUN LICHID 5L SPA buc 4.00 X 25.00 RON fara TVA / buc 4 AMIANO PARDOSELI AM 265 10L buc 2.00 X 54.85 RON fara TVA / buc 5 AMIANO PARDOSELI AM 255 10L buc 1.00 X 52.06 RON fara TVA / buc 6 AMIANO PARDOSELI ORANGE 5L buc 1.00 X 34.36 RON fara TVA / buc 7 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 1L buc 2.00 X 10.20 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA25152265
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA BLAJ (CUI 4563090)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441,16 RON
- Valoare atribuită
- 441,16 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.