Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant SIMPLU SAU parfumat clorigen efervescent tablete CLOROM 200 BUC /CUTIE PASTILE CLOROM 200 BUC /CUT Tabletele de CLOROM sunt dezinfectante clorigene pentru suprafete si obiecte contaminate: pavimente, material medical, bureti, lingerie, vesela, ustensile de laborator, toalete, fantani, piscine, etc. Tabletele CLOROM, pot fi parfumate si neparfumate. Produsul este de asemenea avizat TP4 pentru utilizare in industria alimentara. Se pune o tableta de Clorom in cinci litri de apa, solutia de lucru obtinuta prezinta activitate bactericida conform SREN 1040 si SREN 1276, activitate fungicida conform SREN 1275 si SREN 1650, avtivitate micobactericita si tuberculicida conform SREN 14348 in conditii de curatenie si murdarie. O tableta la 3 litri de apa prezinta activitate virucida conform SREN 14476- polio si adenovirus si o activitate sporicida conform SREN 13704 , bacilul subtilis si bacilul cereus
- Număr anunț
- DA25176602
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.540 RON
- Valoare atribuită
- 1.540 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.