Atribuită Cumpărare directă

Conformanuntului publicitar nr. ADV1131238, achizitia se va realiza conform urmatoarelor materiale, avand cantitatea necesara - Bec master PL-C 18W/840/4P 1CT/5x10BOX: 30 buc.; - Bec CDO-TT, 70W/828, E27: 10 buc; - Bec CDO-TT, 150W/828, E40: 5 buc.; - Bec HPI-T 250W/645, E40 1 SL/12 : 7 buc.; - Bec HPI-T 400W/645, E40 1 SL/13: 2 buc. - Bec TL-D, G13, lumina rece, T8, 18 W: 100 buc; - Bec TL-D, G13, lumina rece, T8, 36 W: 25 buc.; - Bec led GX53, 7,5W, 230V 6500k : 6 buc.; - Bec halogen 70 W, E27: 20 buc.; - Bride PVC 200x2.6 mm: 100 buc. - Bride PVC 290x3,6 mm: 100 buc. - Bride 360x4,8 mm: 100 buc. - Bride 430x4,8 mm : 100 buc. - banda izoliera 20 mx0,15 mmx18 mm: 30 buc.

Număr anunț
DA25169606
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI 10300854)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
50700000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.071,97 RON
Valoare atribuită
3.071,97 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.071,97 RON

din 3.071,97 RON estimat