Atribuită
Cumpărare directă
NrCrt Marfa UM CANT 1 Sunca Piept Pui 2 kg Kg 5,74 2 Salam Victoria Kg 3,35 3 Crenvursti din piept de pui Kg 2,24 4 Oua consum Buc 60 5 UNT DE MASA 65% 200 gr Buc 6 6 Pulpa pui dezosata congelata Kg 15,26 7 Branza topita felii-triunghi Buc 10 8 Kaizer vrac Kg 2,14 9 PULPA PORC FARA OS congelata Kg 3,73 10 Smantana 900 gr-20 % grasime Buc 6 11 Cabanos colet 2.5 kg Kg 5,78 12 CASCAVAL Kg 3 13 Crenvursti din piept de pui Kg 1
- Număr anunț
- DA25172753
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU (CUI 3346999)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985,26 RON
- Valoare atribuită
- 985,26 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.