Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cod Cantitate Dosar expandabil extra wide 8 cm, 800 coli PLUS - Culoare: bej 316051643 15 Dosar expandabil extra wide 8 cm, 800 coli PLUS - Culoare: verde 316051643 15 Dosar expandabil extra wide 8 cm, 800 coli PLUS - Culoare: albastru 316051643 15
- Număr anunț
- DA25156852
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Nr.1 TUFESTI (CUI 17401074)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 755,54 RON
- Valoare atribuită
- 755,54 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.